Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pochwalmy się swoimi włosami - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-21, 16:57   #2025
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez Magietka Pokaż wiadomość
Zaczęłam stosować wcierkę Jantar (I tura-3 tyg-zakończone-dużo baby hair) mam nadzieje, że teraz ruszą z kopyta
piekne są już teraz mam nadzieję, ze urosną szybko
Cytat:
Napisane przez Moon91 Pokaż wiadomość
tak dopiero zaczynam powoli taka lepsza kuracje wlosków stosuje dwie odzywki. na rozdwajajace sie koncowki i polysk. ale zamierzam brac jakies odzywki wzmacniajace i nawilzajace

najbardziej aktualne jest te naturalne na pierwszym zdjeciu. a na drugim zdjeciu sa prostowane a rude dlatego bo zachodzace słońce padało na nie akurat. postaram sie zrobic fotke z tyłu
kochana na rozdwajające końcówki to niestety tylko nożyczki, a nie żadne odżywki :x
zrób zdj. z tyłu jak zdołasz, przestań prostować na początek, bo wyglądają na przesuszone, wszystko z czasem przyjdzie nie ma co na siłę zapuszczac, trzeba zadbać o ich kondycję przede wszystkim
Cytat:
Napisane przez Moon91 Pokaż wiadomość
udało mi sie zrobic jedna fotke włosów od tyłu. jakosc kiepska (wiem ze wyglada jakbym zdjecie robiła kalkulatorem,no ale coż xD). mam nadzieje ze co nieco tam widac. Są tuż po umyciu, nic nie robione.
miau!
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora