Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - L'OREAL EXCELLENCE Creme...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-22, 08:00   #281
rozynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 5
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez natalia_86 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim.Farbowalam juz loreal excellence creme 5.0 czyli sredni braz ale cos wzielo mnie na ciemny.Ten sredni braz jakis taki cos w ryzy wpada na czubku glowy-chociaz niekoniecznie-jak dla mnie chyba za jasny.Ciekawa jestem jak wydzie mi na wlosach loreal excellence creme 4.0 czyli ciemny braz(3.0 jest jako darkest brown czyli odpada,mam raczej jasna cere).Mam nadzieje ze nie wyjda mi czarne-to bylaby chyba tragedia.Czy moze mi ktos doradzic,albo chociaz poinformowac co wychodzi po tym 4.0?Baze ma srednio brazowa aktualnie-jasniejsze na gorze a ciemniejsze na dole(te na dole i tak ida na sciecie)Mile widziane zalaczenie fotek
Ja tez sie zastanawialam nad tym kolorem, ale powiem Ci ze sie jakos zawiesilam z jego polozeniem, bo wszedzie na Wizazu gdzie watek tego koloru sie pojawil dziewczyny pisza, ze on swietnie i rowno kryje ale wychodzi czarny, a dopiero po kilku myciach jest fajny ciemny braz. Zastanawiam sie czy nie polozyc go np na dwa razy ... ja jak widac wyzej mam krotkie wlosy wiec by starczyo, tylko ze przy obecnym kolorze to bylaby zmiana ekstremalna :-(

Tez bym chetnie jakies foty obejrzala ... kobitki odezwicie sie.
rozynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując