Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Krem dla 25-latki - Wątek Zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-19, 09:15   #56
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Krem dla 25-latki - Wątek Zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Paulina_1987 Pokaż wiadomość
ekstra dziala przymwanie buzi codziennie przed prysznicem zimnym mlekiem ( czekamy az zastygnie na buzi trzymamy chwile i zmywamy), co do kremów to własnie chce sobie kupić albo z flos leku z serii 25+ albo z lirene krem bio przeciwzmarszczkowy, moze miałyscie jakieś doświadczenia z tmi kremami? bo nie wiem który wybrać, pozdrawiam serdecznie

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------




czy stosowanie kremów 30+ dla 25+ latki jest zalecane? moja kosmetyczka ciągle mi powtarza, ze teraz majać 25 lat powinnam srosowac kremy dla 20 latek bo tamte sa za silne w dzialaniu i moze sie okzac ze za pare lat zaden krem nie ebdzie na mnie dzialal, czy to prawda? pytam bo chcialam kupic sobie pod oczy krem z lirene 30+ i nie wiem czy nie rpzesadze z tym:P
Skąd się takie kosmetyczki biorą ?
W 21 wieku każda kobieta powinna wiedzieć, że żaden kosmetyk na już istniejące oznaki starzenia skóry nie zadziała. Może dać iluzję, że linie/zmarszczki są ciut płytsze a skóra bardziej napięta dzięki mocnemu nawilżeniu, rozwiętlającym drobinkom, napięciu przez zawartośc alkoholu i kwasu hialuronowego itd. Ale to nie jest realna regeneracja, tylko chwilowe tuszowanie problemu.
Więc ekhm, gdy będziesz mieć 30+ lat i zmarszczki wokół oczu to żaden krem nie będzie na nie "działał", przykra prawda.

Prewencja to podstawa, bo możliwości naprawy są naprawdę bardzo ograniczone. I nie chodzi mi o stosowanie zapobiegawczo kremów przeznaczonych dla starszych grup wiekowych, tylko o ochronę przed czynnikami zewnetrzymi tzn UV i wolnymi rodnikami. To jest najlepsze co możemy dla skóry w każdym wieku zrobić- spowolnić tempo destrukcji bo odwrócić tego procesu się potem nie będzie dało.

A swoją drogą takie popularne kremy z drogerii czy to dla 20latek czy 40 latek i tak szału nie zrobią, różnica między nimi jest chyba głownie w tłustości .
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując