Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-10, 22:37   #2289
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chocolate_monster Pokaż wiadomość
Zamierzasz używać skinorenu i effaclar duo na przemian ?


Po jakim czasie zauważyłyście poprawę po effaclarze? Używam 2 miesiące i nie zanosi się na poprawę
Poczatkowo jednoczesnie. skinoren rano, duo wieczorem. Jesli skora bedzie podrazniona to bede musiala na przemian.

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

Cytat:
Napisane przez sillke29 Pokaż wiadomość
robiłam i kwasy, i mikrodermabrazję wielokrotnie, teraz używam peelingu clareny z kwasami AHA. Niestety, wyjeżdżam na studia i nie będę miała możliwości umówić się do zaufanej kosmetyczki, a każda inna robiła mi na twarzy armagedon jakikolwiek zabieg by to nie był dlatego szukam czegoś na własną rękę. No nic, zobaczę co będzie "na stanie" w aptece to to wezmę

chocolate_monster
hm, nie pamiętam ja było za pierwszym razem, ale teraz po powrocie twarz poprawiła mi się po 1,5- 2 tygodniach.
Jesli chodzi o skinoren to w aptece internetowej kosztuje ok 40 zl a w aptekach stacjonarnie ok 53. niby roznica 10 zl ale zawsze
A kwasy z BU?

Edytowane przez Sabriel_
Czas edycji: 2013-08-10 o 22:44
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora