Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery hybrydowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-19, 17:24   #1689
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
ja ostatnio ściągałam hybrydę zmywaczem isana (na bazie acetonu) i szczerze wam powiem - nigdy więcej ! na necie były wpisy, że ten zmywacz daje radę hybrydom i jest mniej wysuszający niż aceton, bo posiada niby jakieś olejki...
nigdy tak paznokcie i palce mnie nie piekły jak po tym dziadostwie, zwykły czysty aceton kosmetyczny jest lepszy niż to:/ robiłam swoje pazurki wczoraj wieczorem i do teraz czuje dyskomfort na paznokciach:/ po ściągnięciu okładów z foli zauważyłam, że pazurki - miałam dość długie- zawinęły się do środka tzn. brzegi po bokach, takiego makabrycznego tunelu nigdy nie miałam:/ dobrze, że po umyciu w ciepłej wodzie wróciły do normy... także zmywacza isana do ściągania hybryd nie polecam !!
Ja już któryś raz z koleji ściągałam hybrydę zmywaczem issana tym zielonym z acetonem i u mnie wszystko super. Dobrze się ściąga, nie wysuszya tak bardzo jak zwykły aceton i nie śmierdzi
Dodam że ja nie zawijam w wacik i folie, bo według mnie za dużo z tym zachodu, tylko normalnie moczę paznokietki kilka minut w miseczce z issana
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora