Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Powiększenie piersi - proszę o radę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-28, 13:07   #1
Antiba89
Przyczajenie
 
Avatar Antiba89
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5
Unhappy

Powiększenie piersi - proszę o radę


Ponieważ mam kompleks małych piersi przejrzałam fora na temat ich powiększania. Nie kpijcie z mojej naiwności, tonący brzytwy się chwyta Więc mówię, co wyczytałam:

Istnieją ponoć zioła działające na powiększenie piersi: - kozieradka, koper, czerwona koniczyna, saw palmetto (jest tradycyjnym ziołem, które zostało udowodnione, że zmniejsza poziom testosteronu, prowadząc m.in. do wzrostu piersi u kobiet.), Wild Yam, a także chmiel.

Trzeba ograniczyć węglowodany w diecie, natomiast nie może w niej zabraknąć tłuszczów i protein. Niektórzy twierdzą, że po bawarce urósł im biust i ogólnie, że dużo białka jeść…

Mam 21 lat, nie rodziłam, nie biorę tabletek antykoncepcyjnych. Jak myślicie, czy takie kuracje rzeczywiście mogą pomóc?

Chciałam zapytać, jeśli ktoś stosował terapię ziołami i zauważył różnicę w wyglądzie piersi – co konkretnie stosowałyście, po jakim czasie były efekty i czy po odstawieniu efekt nie zniknął?

Obawiam się kozieradki, ponieważ u niektórych osób pod wpływem przetworów z kozieradki pot i łój przybiera kozi zapach… i można przytyć.

Szyszki chmielu
natomiast uspokajają i boję się, że po nich usnę

Szczerze mówiąc nie chcę się bawić w mieszanki ziołowe w sklepach zielarskich, wolałabym np. konkretne tabletki, herbaty ziołowe, kremy do biustu.

Niektórzy polecają herbaty dla matek karmiących (zawierają wyżej wymienione zioła), ale czy nie zaszkodzą kobiecie, która nie jest i nie byłą w ciąży?

Niektórzy biorą Dagomed 9,
lecz jest to lek na zaburzenia kobiece po menopauzie, a w moim wieku jeszcze zrobiłabym sobie krzywdę biorąc to…

Inni utrzymują, że wystarczy masaż i autosugestia – czyli wmawiają sobie, że piersi są duże i takie się robią

A największym hitem jest Breast Enlargement Ringtone

Proszę, nie wklejajcie tu reklam "cudownych i drogich" tabletek i pompek powiększających piersi, bo w to nie wierzę.

Nie piszcie też, jeśli nie spróbowaliście, że wszystkie naturalne metody są do kitu i tylko implanty pomogą (osobiście byłabym bardziej za powiększaniem biustu kwasem hialuronowym, ale na to mnie nie stać).

Chcę opinii tych, których naprawdę jakaś metoda naturalna pomogła!
Pozdrawiam
Antiba89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując