Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-05, 14:55   #1422
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez jutynkaa Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź, w takim razie ja też spróbuję

Czy któraś z Was używała w jakiś sposób naturalnego olejku eterycznego cytrynowego na paznokcie? Wiem, że cytryna np. dodana do ciepłej oliwy pomaga rozjaśnić płytkę, wybielić wolny brzeg, ale nie znalazłam nigdzie informacji czy można w takim lub innym połączeniu używać takiego olejku :P Bo solo pewnie by wysuszał.
wpływa na wzmocnienie paznokci, parę kropli dodaj do oliwy z oliwek i mocz paznokcie. taki przepis mam w książce o kosmetyce naturalnej natomiast olejek z pomarańczy (który też jest eteryczny) pomaga na zgrubiałe skórki lub zgrubiałe paznokcie. rozmarynowy pomaga na rozgrzanie dłoni, sama dodaję sobie do podgrzanego olejku i jeszcze na długo po moczeniu czuję lekkie pulsowanie w koniuszkach palców a słabe krążenie i zimne dłonie / stopy to mój odwieczny problem. w aptece widziałam te trzy olejki, po 10 ml w takich cenach -rozmarynowy 7,50zł, cytrynowy - już go nie ma ale był chyba za 5 zł z groszami, a pomarańczowy 3,99 zł. czaję się na grejpfrutowy (ok. 7,50 zł), bo pisze, że też pobudza krążenie. no i musi ładnie pachnieć
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując