Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-29, 16:27   #4136
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Wolno mi idzie z tym odkrywaniem typu kolorystycznego. Obecnie nadal wyglądam jak sztuczna zima, czyli lato przerobione na zimę. Musiałabym jednak rozjaśnić włosy o dwa tony, ech...

kaguya, a z czego używasz grafitowej henny, jakiej firmy? Ja kiedyś próbowałam i miałam fioletowe brwi i skórę wokół nich. Brązowy był u mnie niewidoczny. Może coś robiłam źle. Najbardziej odpowiadałby mi grafit, tak czuję.

Dziś kupiłam tusz do rzęs firmy Pierre Rene, kolor 03 grey. Tu link do niego:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...cy.html?page=3

opinie są podzielone, ale zależy mi głównie na kolorze, a nie na intensywnym podkreśleniu rzęs.

I jeszcze mam inną sprawę. Podkład. Nie wiem jakim cudem, ale wygląda na to, że wszystkie podkłady są dla mnie za ciemne. Obecnie kupiłam Match Perfection Rimmela w kolorze 010 light porcelain (jaśniejszych już nie ma). Podobno jest lekko różowy, chłodny, ale na mojej skórze wygląda jak beż, a szyja przy nim jak mąka. Nie pasuje mi również Loreal true match odcień N1, czyli najjaśniejszy naturalny. Sam podkład uwielbiam, dlatego bardzo żałuję, że kolor mi nie "leży", a C1 podobno od dawna jest wycofany, nigdzie go nie widziałam. Znacie jakiś NAPRAWDĘ jasny podkład dla (chyba) chłodnego lata? Efekt ma być naturalny i nie wchodzić w zmarszczki, nie musi być jakiś mocno kryjący czy matujący.
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora