Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Plamienia i wczesna ciąża...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-10-27, 11:56   #2
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Plamienia i wczesna ciąża...

Mroofcia jestem zaskoczona tym jak Cię potraktowali.

Miałam podobnie jak Ty.

2 dni od zrobienia testu dostałam silnego krwotoku, była to niedziela, więc do ginekologa poszłam w poniedziałek rano, do przychodni (bo moja ginekolog prywatna przyjmuje tylko wieczorami). Tam się dowiedziałam, że nic nie widać, że za wcześnie i mam isć sobie do domu. Szok!

Poszłam od razu po południu do mojej pani ginekolog, która przyjmuje prywatnie.
Zbadała mnie. Stwierdziłą, że w ciąży byłam na 100% (a więc widać), ale że miałam tak silny krwotok więc na 90% poroniłam. Ciąża bardzo wczesna, więc trudno powiedzieć, czy żywa, czy jednak nie.
Jednak mimo wszystko zapisała mi Turinal (hormon na podtrzymanie ciąży). Miałam brać dość dużą dawkę, bo 3 razy po 2 tabletki. I cały czas leżeć z tyłekiem unioesionym do góry (kładłam poduchę lub zwinięty koc pod tyłek).

Po 2 tygodniach miałam zrobić USG, żeby sprawdzić czy jest ciąża żywa.

USG wykazało żywą ciążę i wiem, że to dzięki natychmiastowej reakcji lekarki, że zapisała mi te leki.

Całą ciąża przbiegała bardzo nieciekawie. Musiałam leżeć 9 m-cy, bo jak tylko wstawałam od razu dostawałam silnych skórczy i krwawiłam.
Lekarze nie dawali dziecku wielkich szans, jednak cały czas brałam leki podtrzymujące ciążę.

Donosiłam do 41 tygodnia i urodziłam zdrową córeczkę

Mroofcia idź koniecznie do innego lekarza.
Ja wiem, że to wszystko dużo kosztuje, ale teraz masz jeszcze szanse uratować to dzieciątko.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując