Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-01, 18:37   #792
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Jeśli chodzi o wodne serum, to w drogeriach godne uwagi jest serum Alterry z granatem (nie pomylić z olejkiem, bo ma identyczne opakowanie). Właśnie je testuję i jest bardzo przyjemne, zwłaszcza teraz na zimę będzie ok, nie jest super lekkie, ale wciąż wodniste i na zimę w sam raz i niedrogie Są jeszcze serumy Avy (aktywatory), Serum nawilżające Tołpy, niektóre Bielendy, teraz wyszły nowości.

Poza tym niezły patent ma Monia na tę samoróbkę z żelem aloesowym. Z gotowców świetny jest żel aloesowy Eubiony, nie jest to czysty aloes i właśnie dlatego jest świetny, bo nie ściąga skóry, tylko nawilża i też ma dobrą cenę i poj. 50ml. Niestety, mnie się nie podoba zapach, jest męski i dość mocny. Jest też serum Neobio, Lavery z karanją, albo z e-naturalne z algami

Godne uwagi są nowe serumy Orientany, nie miałam, ale kuszą, świetne jest serum Florame, Ponoć fajne Weledy z granatem.

Generalnie nie miałam wszystkich wymienionych powyżej, ale czytając opinie, składy, to jest ta bajka, której powinnaś spróbować, zwłaszcza na początek Alterrę

Co do serum Dermedic, to niestety, plastik udaje humektanty, a jedyną dobrą robotę robią w tym serum oleje, których jednak ja unikam, bo moim zdaniem nie służą skórze tłustej, ta sama bajka, co z kremami po prostu.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora