Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nowa pianka trwale koloryzująca Wellaton - moc koloru w Twojej dłoni!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-02, 11:19   #78
ivi8219
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Nowa pianka trwale koloryzująca Wellaton - moc koloru w Twojej dłoni!

Wczoraj farbowałam wellatonem wiśniowa czerwień. Efekt nie ma nic wspólnego z obrazkiem na opakowaniu niemniej z całą pewnością wychodzi wiśniowa czerwień. Malowałam na wypłukany rubin Palette, który w tydzień z czerwieni zrobił mi się pomarańczowy. Aczkolwiek nie wiem czy mogę tu winić farbę bo mam włosy może 2 tyg po dekoloryzacji i jeszcze samodzielnym rozjaśnianiu. Sposób aplikacji nie przypadł mi do serca, wyciskanie tej pianki jest niezbyt trafionym pomysłem. Żadna farba do tej pory nie szczypała mnie tak jak ta, myślałam, że nie doczekam tych 40 min, przez które trzeba trzymać farbę na włosach.Pod sam koniec widziałam jak farba gwałtownie ściemniała, więc jeśli komuś zależy na jaśniejszych włosach powinien chyba trzymać krócej. Ja osobiście uważam, że nie ma takiej potrzeby bo i tak się zaraz szybko wypłucze o trwałości nie mogę na razie nic powiedzieć bo to dopiero dzień po farbowaniu, ale za 2 tygodnie się wypowiem czy się dobrze trzyma
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0885.jpg (67,8 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0922.jpg (96,7 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0930.jpg (50,2 KB, 90 załadowań)
ivi8219 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując