Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomóżcie wybrać mniejsze zło
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-12, 16:51   #9
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Pomóżcie wybrać mniejsze zło

Cytat:
Napisane przez martagg Pokaż wiadomość
Hexxano, dziękuję za odpowiedz. Czytam biochemie od jakiś kilkunasty dni i mam kompletny mętlik w głowie, wyrzuty sumienia z powodu kilku rocznych zaniedbań, wiec chyba z nadmiaru informacji przestałam logicznie myśleć... Cała Twoja wypowiedz ostudziła moją wariację- nie tylko filtrową, i za to też dziękuję

Wydaje mi sie,ze wiele osob przechodzi przez taka wariacje tzn.kiedy zaczynasz i pochlaniasz wiedze to czasami ma sie wrazenie,ze chcialoby sie nadrobic stracony czas i wszelkie zaniedbania(sama mialam podobnie).
Jednak w ktoryms momencie przychodzi otrzezwienie i.....umiar jest zalecany we wszystkim Druga sprawa jest to,ze wszystko dla ludzi i wazne by nie przeginac w zadna ze stron.

Rozumiem obawy Ahtagi ale z drugiej strony przeczytane zdanie z jakiegos artykulu nie wzbudzaloby we mnie tyle obaw istota wlasciwej pielegnacji jest takze obserwowanie reakcji wlasnej cery,kwestia diety i podejscia do zycia.

Mozna wiele na ten temat pisac ale najwazniejsze jest to,by nie dac sie zwariowac
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując