Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - podwyższone beta hcg a brak ciąży
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-15, 20:41   #12
scarlett 18
Raczkowanie
 
Avatar scarlett 18
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: wielkopolska, konin
Wiadomości: 39
Dot.: podwyższone beta hcg a brak ciąży

Cytat:
Napisane przez krainaczarow Pokaż wiadomość
Witam. Odrazu przepraszam że pisze w niewłaściwym wątku (tak mi się wydaje) ale nie mogłam znaleść nic podobnego do mojego "problemu".
Chodzi o to że ostatnią @ miałam 8 lutego (zaznacze że w sierpniu 2011 odłożyłam tabletki anty i @ strasznie mi sie rozregulowała). W marcu wogóle nie dostałam więc zrobiłam testy - chyba z 5 w odstępie 5-6 dni- wszystkie negatywne. Poszłam do gin która kazała zrobić bete- zrobiłam 2 kwietnia - wynik 2,0mUl/ml - czyli ciąży brak. Ponieważ to było okres przed świąteczny nie było mojej gin. Po świetach 13 kwietnia zrobiłam jeszcze jeden raze bete - i tu szok - wynik 1215,9 mUl/ml. Pani z laboratorium powiedziała że to 1-2 tydzien ciąży. Czy to możliwe że w tak długim okresie od ostatniej @ mogłam zajść w ciążę? W poniedziałek ide do lekarza - nie wiem o co tym myśleć. Pomóżcie


jeżeli uprawiałas seks to jest to prawdopodobne gdyż jak sama mówisz rozregulował Ci się cykl i owulacja mogła się przesunąć.
albo miałas jeden cykl bezowulacyjny i dlatego nie było @ a owulacja wystąpiła dużo później w następnym cyklu i wtedy mogło dojść do zapłodnienia

Edytowane przez scarlett 18
Czas edycji: 2012-04-15 o 20:49
scarlett 18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując