Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brzydkie piersi :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-24, 13:46   #13
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Brzydkie piersi :(

Cytat:
Napisane przez Girl151 Pokaż wiadomość
Może moje się takie "obwisłe" zrobiły przez to, że czasem chodze całymi dniami po domu bez stanika pod bluzka...czy to nie ma aż takiego wielkiego wpływu ?
Znam wiele osob ktore śpią w stanikach?zaleca się?
Zasadniczo raczej zaleca się noszenie stanika, który pomoże piersiom przeciwstawiać się grawitacji (jako posiadaczka 75D wiem co mówię ) obwisłe mogły się zrobić z wielu powodów - nieodpowiedniej bielizny, uprawiania sportów bez odpowiednio zabezpieczonego biustu, brak odpowiedniej pielęgnacji kosmetycznej, czy choćby zmiana wagi.

Co do spania w staniku, to ja sobie w ogóle nie wyobrażam, bo w nocy chcę się odprężyć, zrelaksować, wypocząc, co w staniku raczej by mi się nie udało, nie wspominając o tym, że Mąż by mnie pewnie pogonił z łóżka w tym sprzęcie...

Ale, ale, wracając do pytania - czytałam wiele wypowiedzi kobiet, które twierdzą, że spanie w biustonoszu nie dość, że zachowuje jędrność biustu, to zapobiega powstawaniu zmarszczek na szyi ( przy moim biuście nie miałoby to znaczenia - taka masa ciała tak, czy inaczej, w staniku czy bez przy spaniu na boku się przesuwa...), więc...
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując