Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-23, 17:44   #3684
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Blondi2 dziewczyna zbiera zamówienie na Miracollo. A ja nie wiem, czy mnie weźmie, bo mam Inteligo, a nie mbank Kurczaczki, muszę wreszcie założyć tam konto, gdzie ja będę po wawie szukała placówki brebanku, jak mam jutro długą sesję i przed 17 raczej nie wyjdę Winly, a może Ty byś się pokuśiła o organizację? Wiem, że się już u niej wpisalaś, ale tak jak mówiłam, ja moge zaraz przelać z górką, sama do 20 rzeczy nie uzbieram, nooo. Czemu tak niefajnie wyszło
ja też mam konto w inteligo, ale wampirek mam nadzieję ze mnie weźmie bo biorę udział w jej zamówieniu asos... w sumie chce tylko jedna koszulkę, nic innego mi się tam nie widzi

szczerze, to bardzo nie chce mi sie organizować tam zamówienia teraz straszne cyrki są z tą hurtownią, nie lubię ich

konto w mbanku i tak założę, jako ze większosc jak nie wszystkie organizatorki na ciuchowym mają mbank... a konto to jest całkowicie bezpłatne. mialam to juz dawno zrobic, ale jakos sie zebrac nie moge - mam juz dwa konta nie musisz nigdzie łazić, można założyć przez internet-kurier Ci wszystko za friko przywiezie pod drzwi
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-07-23 o 17:46
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora