Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-25, 21:42   #835
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Czy ktoś może mi pomóc odnaleźć analizę składu kremu do buziuchny z serii SOPOT -Ziaji?? Nie mogę znaleźć tego wątku z analizami a chciałam przeczytać coś o tym kremie bo mnie interesuje!
jeśli chodzi o serię Sopot Spa:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...t#post12169227

Cytat:
Napisane przez Młódka
a ja chciałam poprosić o analizę tego kremiku czy będzie dobry do skóry odwodnionej ale skłonnej do wyprysków w strefie "T" z powoli pojawiającymi się zmarszczkami i czy ma bardzo duzo chemii, bo raczej preferuję naturalne kremy (do tej pory urzywalam polenny evy z melisą):

ZIAJA SOPOT SPA - KREM OCHRONNY AKTYWNIE NAWILŻAJĄCY (30+)

aqua, PPG-15 stearyl ether, hexyl laurate, canola oil*, cyclomethicone, dimethiconol, glicerin, butyl methoxydibeznoylmethane, octocrylene, hydrogenated coco-glycerides*, steareth-2, sorbitol, algae extract, cetyl alcohol, PEG-20 stearate, gryceryl stearate, PEG-100 stearate, propylene glycol, panthenol, porphyra umbilicalis extract, enteromorpha compressa extract, laminaria digitata extract, butylene glycol, tocopheryl acetate, sodium acrylate/sodium acryloyldimetchyl taurate copolymer, isohexadacane, polysorbate 80, carbomer, phenoxyethanol, methylparaben, propylparaben, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, diazolidinyl urea, parfum, sodium hydrohide, cl 42090

*surowiec EKO-certyfikowany, organiczny


Hexxana go zanalizowała:

Poszukalabym czegos mniej zlozonego i prostego aby dobrze sprawdzilo sie na Twojej skorze,Pollena Eva nie jest totalnie naturalna wiec sila rzeczy nie uciekniesz od chemii.



od siebie dodam, że ma niestabilny filtr i algi, które mogą zapychać. używam go do szyi wg mnie nadaje się raczej do skóry normalnej/suchej.
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując