Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-03, 14:35   #2994
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Moje Drogie, niestety wypisuje sie z klubu....Zaraz tlumacze co i jak
Odrost byl juz w miare spory, z tylu juz naprawde okazaly, wiec w przyplywie zlego humoru i checi pozbycia sie "balastu"obcielam farbowance....Tzn. zostalo mi tak ok 1 cm blondu(w niektorych miejscach)...Wloski mega krotkie, ale jak sie pokombinuje z opaskami i srodkami do stylizacji to wyglada w miare ok...
Wszystko pieknie, ale moj naturalny kolor wygladal jakbym wpadla w popiol i to naprawde ciemny(zdjecie nr1)...Czulam sie w nim okropnie!W ogole nie pasuja mi takie ciemne wlosy.Dlatego niestety, albo stety, jestem na powrot blondynka i dobrze sie z tym czuje.Teraz nie rozjasniam wlosow tak mocno i czesto, wiec mysle, ze jakos to bedzie.
Szkoda, bo naprawde wierzylam, ze moje naturalne beda ok (liczylam, ze beda w odcieniu zblizonym do tego, kiedy jeszcze nie zaczelam farbowac-zdj. nr 2).Niestety, w moim przypadku natura sie pomylila;-)
Nie zmienia to faktu, ze trzymam za Was kciuki i namawiam do: hodowania, pielegnowania i przede wszystkim NIE FARBOWANIA!
Bede tu zagladac, zeby zazdroscic i gratulowac tym z Was, ktore wytrwaly. Nie dajcie sie i POWODZENIA.
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując