Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-16, 17:56   #2825
neith
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Seattle, USA
Wiadomości: 119
GG do neith
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Shade, jeśli faktycznie zależy ci na chłodnym kolorze, unikaj trójki po przecinku. U mnie mieszanka 6.1 i 6.3 wypłukiwała się do pięknego złota, choć popielu dałam więcej, o ile dobrze pamiętam w proporcji 2:1. Mimo to kolor wypłukiwał się na ciepło, ładnie, ale mi wyjątkowo nie do twarzy ze złotymi włosami. Co do Majirel'a z oksydantem słabszym, niż 3%, to nie sądzę, by takie farbowanie się udało. Te farby jednak powinny być stosowane z szóstką. Jeśli jednak takie podniesienie poziomu nie jest nam potrzebne, lepiej kombinować z Richesse, ewentualnie Majirel z 3%, ale wtedy też efekt jest właściwie nie do przewidzenia.
Majreg, ja z farbami bez amoniaku mam jak dotychczas doskonałe doświadczenia, przy czym od razu uprzedzam, że u mnie szybkie wypłukiwanie koloru jest zaletą, a nie wadą produktu. Lubię kombinować z różnymi kolorami, stąd jeśli po miesiącu nie ma śladu po farbie, jest mi to na rękę. Odpowiada mi i brak amoniaku i słaby oksydant, bo włosy pozostają w doskonałej kondycji pomimo wielokrotnych farbowań. Może tobie nie podszedł jeden konkretny produkt bez amoniaku? Nie ma się co zrażać co całej rodziny farb bezamoniakowych.
neith jest offline Zgłoś do moderatora