Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-17, 15:51   #2845
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez amstafy Pokaż wiadomość
dziękuję Shade
taki sobie ten kolor, ale może w połączeniu z 5,12 wyjdzie ładniemam taką nadzieję.
generalnie to ciągle chodzi mi po głowie przed farbowaniem ,ponowna kąpiel rozjaśniająca, bo mam znów poziom 4, ale wiem , że niszczą się włosy a tyle co mocno obcięłam po to by zdrowsze były
Ty zeszłaś aż na poziom 7,jestem pełna podziwu

a ja w końcu łysa będę przez te brązy
Zeszłam z totalnej czerni... Ale włoski były bardzo biedne... Sama robiłam pasemka (niektóre były wręcz platynowe). Mam teraz wymieszanie poziomów... Podstawa to 5 ale taka prawdziwa 5 jak pokazują na próbnikach a nie czarny, a reszta to właśnie ciemniejsza 7 - tam gdzie miałam pasemka. Po zafarbowaniu 7,02 ujednoliciła się całość, ale wyglądam jakbym miała brązowy balejaż. Mi się to bardzo podoba, bo lubię wielotonowe włoski. Brąz jest śliczny (na zdjęciach jakoś gorzej wyszedł) aczkolwiek nie jest zimny. To coś w stronę naturalnego brązu z mahoniem Ale powiem szczerze, że o dziwo pasuje mi to!! Szczególnie, że oczka maluję dokładnie taką samą kredeczką i się to fajnie teraz uzupełnia. Na pewno chcę to podtrzymać - poziom oraz odcień brązu. Mógłby być ciut zimniejszy, ale popielatego nie chcę bo jest zbyt szary... Taki smutniutki... Mam jeszcze połowę 7,02, więc za jakieś 2 tyg. poprawka a potem kupuję
5,25 + 9,11. Zobaczymy. Jak będzie dziwnie to wracam do 7,02 bo ogólnie ładny! Na szczęście Richesse to nie trwała farba więc można szaleć i próbować! Jedyny minus to ten, że nie pokryło mi do końca siwków... :/ Tak się zastanawiam czy nie dokupić jakiejś farby trwałej np. Majirel w zbliżonym kolorze i nie potraktować dosłownie tylko tego przedziałka czymś trwałym... Ech... Nie można mieć wszystkiego jak widać

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2009-11-17 o 15:53
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora