Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-20, 08:01   #1068
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
A dziś nałożyłam podkład Natural Finish w kolorze Faylinn0 i jestem zdziwiona że tak dobrze kryje.. myślałam, że będę musiała użyć podkładu Cover jako korektor, a okazało się, że podkład Natural Finish nałożony dodatkowo punktowo właściwie dużo zakrył..
To teraz będę mieć dylemat czy brać Cover czy Natural.. ale oczywiście muszę poczekać do wieczora, żeby zobaczyć czy również będzie tak trwały jak Cover.
Okazało się, że Natural Finish zarówno dobrze kryje i jak i się trzyma cały dzień.
Analizuję sobie składy tych dwóch podkładów i zauważyłam że różnią się tylko jednym składnikiem:
Podkład kryjący ma 'Allantoin',
natomiast podkład naturalny 'Ectoin'
Z opisu obu tych składników wnioskuję, że są bardzo dobre,
więc czy podkład naturalny jest rzeczywiście lżejszy, 'lepszy' dla cery?
Chyba, że obie te formuły różnią się się jeszcze proporcjami poszczególnych składników.

Do tego mam dylemat odnośnie koloru. Z EDM dobry jest dla mnie Linen, a okazuje się, że z moich próbek najlepiej wypada Faylinn0 z podkładu naturalnego. Wiem, że odpowiedniki tego koloru w formule kryjącej będą się różniły, bo poziom 0 jest jaśniejszy, a poziom 1 ciemniejszy (bo z podkładów kryjących Callista0 i Breena0 są ciut przy jasne dla mnie a Callista1 ciemnawe) Chciałabym znaleźć swoje kolorki w obu formułach..



Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Kochana ale za to teraz jest taka pielęgnacja że szczena opada! I panie z cerą dojrzałą mogą wybierać w tych cudach. Mojej mamie ostatnio aplikuję serum Renew z Biochemii Urody i naprawde jak to działa - szok. I sama tez sobie raz w tygodniu aplikuję mimo, ze nie powinnam
Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
To prawda..Uwielbiam serum RENEW, stosuje 3 x w tygodniu, do tego serum 3xrose, eliksir winogronowy, tonik z PHA...I wszystko sluzy mojej buzi..
A kiedys to byly 3 rodzaje kremow-nawilzajacy, poltlusty i tlusty
Chyba kupię to serum Mamie
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora