Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essence cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-24, 16:01   #600
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość

A na podanym blogu http://zabranjeni-grad.blogspot.com/...neak-peak.html dużo się nie dowiemy ponad to:
24/2: I was contacted by Essence with an order to remove the post. I'm not sure why, because I got pictures from Slovenian distributor for Essence with new Better Than Gel nails, My skin and Blossoms etc... previews.
I didn't know I don't have permission to publish them, because if I saw them, IMO everyone can, right? How the hell could I know that? Threatening me that they'll inform my post to Blogger if I won't delete it was a little too much for me, because they could politely say to remove it, that's it.

Widać nieupoważnione osoby mają siedzieć cicho. Uważajmy, bo do nas też napiszą .
Pisałam wcześniej, że już były takie sytuacje, że zdjęcia limitowanek znikały, bo Essence nie wyraziło zgody. W sumie Essence samo jest głupie, bo każdy czeka na nowości, więc powinno im zależeć na tym, że szybko rozprowadzić o nich wiadomość, a nie czekać, aż się dowiemy z czyjegoś bloga..

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Cóż, efekt jest zawsze zależny od umiejętności osoby malującej się... na tych zdjęciach wygląda tak sobie, ale kreski są nierówne.
No jasne, że zależy od umiejętności, ale właśnie moje są zerowe . Poza tym nie tylko nie podoba mi się nierówna kreska, po prostu ten liner jest nierówno rozprowadzony jeśli chodzi o jego grubość, w niektórych miejscach jest taka gruba kupka, w innych smugi..
Wole zwykłe kredki i linery, bo tam nigdy takiego efekty nie ma, a jak się zrobi coś nierówno to zawsze można poprawić patyczkiem do uszu. W przypadku tego linera wydaje mi się, że takie poprawki byłyby trudne, bo wszystko by się rozmazało.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując