Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-04, 16:12   #4129
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
no i dobrze, takie odstresowanie jest potrzebne
my wczoraj pobalowaliśmy ale w domku wypiłam kilka drinów malibu z colą i ok 1 poszłam spać

jak ten beta solar kochana? ile jest tabletek w opakowaniu i jaka cena?
też mam w planach w coś się zaopatrzyć, ale nie wiem, czy brać belisse sun czy poszukać czegoś innego

no niestety, w pracy zaraz muszę ze prezentacje się zabrać
malibu z colą też piłam nie raz mi smakuje

mi została ostatnia tabletka będę rozglądała się za czymś

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ale to mile ze czasem do nas zagladasz

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

laseczki w ogole to mialam wspanialy dzien... pracownia poszla z platka i mam u tej kretynki 4 na koniec- i stwierdzila ze z tz mamy najlepiej wyuczona teorie ze wszystkich na roku
no i porobilam foty w prostych wloskach bo bylyscie ciekawe jak wygladam- w takich mega prostych to wstawie wam pozniej bo teraz ide zjesc swoj pierwszy posilek
takze cierpliwosci...
pokazuj

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Kochana ale ja i tak wezme ten z rolka. Bo musze miec do wasika a na was wystarczy. Ale czy to sie nie nagrzeje za bardzo tym sie martwie.
Albo kupie podgrzewacz razem z woskiem
A moze w tej puszce lepszy. Kurde juz nie wiem

Lady
Kochana nie daj sie tym wsterntym ludzikom.

Ja dzis tez nie mam nastroju na nic. Jakas podminowana jestem.
Chyba u Nas taki dzień laseczki.

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------

Kitka
Dobranoc
nie dam się Adzi

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

kupiłam dzisiaj tylko koszulę białą w czarne kropeczki, boksereczkę w oczo✂✂✂nym pomarańczu i bieliznę white słabo ale koszula potrzebna mi na jutro
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora