Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-26, 10:58   #2581
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
oo dziękuję bardzo

aaa no jakoś tak specjalnie to nie dbam o nie, wiadomo oleje zazwyczaj raz na tydzień, bo nie mam czasu więcej, a tak to myję je żelem do mycia ciała ziaja ulga, a raz na tydzień farmona rumiankowa, po każdym myciu odżywka jakaś lekka plus dove maska z silikonami na minutkę, żeby się nie rozdwajały. Inne maski stosuję od święta, raz na dwa tyg, albo i rzadziej. Po za tym nie łykam ostatnio nic, nie piję, ewentualnie wcierki raz na jakiś czas, woda brzozowa, albo radical i to wszystko chyba. Nie suszę, prostuję od wielkiego dzwona na imprezy

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------



jaki fajniuśki nigdy jakoś nie przepadałam za świnkami, ale ten jest cudny
bo nie miałaś okazji się przekonać, jakie są fajne! przekażę świniakowi, że się podoba. ja ogólnie kocham wszystkie zwierzęta, dlatego... mam tylko świnkę. nie pozwolimy sobie na psa w obecnym mieszkaniu i przy takim trybie życia, zamęczyłby się biedak. moja ulubiona rasa to spaniele (TŻ ma seniora spaniela, kochany psiak) i labradory, ale już postanowiliśmy, że jak tylko będziemy mieli warunki adoptujemy jakąś bidę ze schroniska. to nasz najsłabszy punkt - serce nam się kraja jak widzimy jakiegoś porzuconego biedaka na dogomanii czy psim azylu. nie widzę sensu wydawać pieniędzy na zwierzaka, skoro tyle ich czeka na adopcję... mam zdanie podobne do Twojakokaina - zwierzak to członek rodziny, dlatego nie wyobrażam sobie trzymania go na łańcuchu czy w kojcu, a już zupełnym bezsensem jest branie psa żeby pilnował domu. Ogólnie mam bardzo radykalne poglądy na ten temat

spiritusmovens - to prawda, cudowne masz te włosy... chyba zostaniesz moją inspiracją do zapuszczania moich kudelsów
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora