Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-04, 05:14   #355
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Cytat:
Napisane przez *Sylvia* Pokaż wiadomość
Kupiłam zestaw light i powiem Wam szczerze dziewczynki, że jestem załamana...użyłam tylko raz i wogóle nie widzę, bym miała cokolwiek na twarzy a reklamują, że niby od medium do full coverage można uzyskać :/ Po co mam je używać skoro równie dobrze wystarczy, że nałoże tylko krem nawilżający i taki sam efekt jest jak po nałożeniu tych wszystkich pudrów, czyli żaden! Może robię jakis błąd przy nakładaniu? help.....ehhh tylko kasy wyrzuciłam w błoto ..... może te wszystkie opinie pochlebne, które czytałam na temat BM zanim kupiłam zestaw należą do dziewczyn o pięknych cerach, bez żadnych niedoskonałości.....
Jak nakładasz minerały? Ja mam cerę z niedoskonałościami, przebarwieniami i wg mnie kryje całkiem nieźle. Ja nakładam za pomocą pędzla kabuki albo flat topa, cienkimi warstwami, dokładając tam gdzie trzeba większego krycia. Całość spryskuję wodą termalną dla scalenia. Nawet nie używam korektora, bo BM kryją przyzwoicie.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując