Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery O.P.I cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-17, 13:01   #2255
zygzak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 314
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Dziwne rzeczy piszecie dziewczyny o VB. Dlaczego mieliby olać maila? Ja kupowałam tam kilkanaście razy, przesyłka szła różnie, raz dłużej, raz szybko, ale zawsze był dobry kontakt mailowy, raz nawet do mnie zdzwonili zapytać o coś. Na forum jest wiele osób zadowolonych z tego sklepu. Dwa tygodnie oczekiwania przy przesyłce ze Stanów to jest niezły wynik, z niektórych sklepów czekam miesiąc. Szybciej to już tylko kurierem przecież. Fatalnie, że lakier się rozlał, ale nie spodziewałabym się od razu najgorszego. Myślę, że zaproponują bez problemu zwrot kasy lub wysłanie dobrego zamiennika.
tylko ze JEDYNĄ przewagą tego sklepu jest wysyłka z polski. z usa to ebay czy transdesign wygrywa ceną, szybkością wysyłki (2 razy szybciej) i ochroną paypala.

co innego jak zamawiając wiesz, że ci będzie szło z usa i się na to zgadzasz, ale tam jest wyraźnie podane przy zamawianiu: przesyłka poczta polska / impost a dopiero jak zamowisz wysylka idzie ze stanow mimo ze wybrałaś pocztę, bo
- najpierw idzie z usa do usa (new jersey?)
- potem z usa do szczecina
- potem ze szczecina do ciebie i tu jest uwzględniony twój wybór: poczta albo impostem.

nigdzie nie jest wspomniane że to będzie szło z usa i że tak długo.

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Mam dodatkową pozycję, ale jest to zatytułowane "opłata za płatność" w wysokości 4,91zł, więc nijak się ma to ubezpieczenia
to jest chyba ubezpieczenie, grzebnij w regulaminie albo spróbuj zrobic zamowienie ale go nie potwierdz i poszukaj info co to jest.

swoją drogą "opłata za płatność" to dopiero żart z klienta.
zygzak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując