Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Bandi z kwasami AHA i PHA
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-05, 08:20   #5
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Kosmetyki Bandi z kwasami AHA i PHA

Cytat:
Napisane przez fairy21 Pokaż wiadomość
Miałam ten krem i bardzo się zawiodłam. Jako nastolatka miałam problematyczną cerę co niestety odcisnęło się piętnem na mojej twarzy. Ten krem osobiście polecała mi kosmetyczka, był drogi a do tego miał bardzo obiecujący opis działania. Myślałam że pomoże, niestety mi nie pomógł natomiast bardzo wysuszył mi miejscami skórę. Poprawy cery nie zauważyłam żadnej. Z używaniem podczas ciąży bym się wstrzymała i poczekała też podczas okresu karmienia piersią.

Mój post był z 2011W tym czasie już jestem mamusią dwójki dzieci, jakie to dziwne, pisząc to byłam wtedy w swojej pierwszej ciąży
Faktycznie odpisali mi z Bandi że nie były prowadzone badania na temat stosowania kremu w czasie ciąży -więc odradzili jesgo stosowanie.Po skończeniu karmienia miałam pierwsze podejście-uzywałam tylko raz dziennie, na noc-niestety cera po tygodniu nabrała jakiejś szarej barwy i czułam na twarzy "maskę" mimo nawilżania w dzień...Zrezygnowałam. Wróciłam do testu po drugim dziecku (i karmieniu) ,a dokładnie jakieś 2 tyg temu- niestety-pojawiły mi sie jakieś krosty, gulki pod skórą.Wiem że tak może być ale ze strachu przed wiekszym wysypem-na razie zrezygnowałam.Nie mam 100% pewności że to od tego kremu(może faza cyklu, hormony?), powinnam zrobic trzecie podejscie-ale się mocno zastanawiam....Idzie lato, słońce-więc na razie odpada i tak mam jeszcze pare przebarwień po ciąży...
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując