Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - MAC czy Gosh?-korektor
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-25, 11:33   #1
ja_juz_nie_wiem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1

MAC czy Gosh?-korektor


Hej dziewczyny, szukałam podobnego wątku ale nie znalazłam odpowiedzi na swoje pytanie.
Zastanawiam się nad zakupem jednego z tych dwóch korektorów:
-MAC pro longwear
-Gosh click'n conceal
ale nie wiem, który wybrać. Najbardziej zależy mi na:

-całkiem dobrym, przynajmniej średnim kryciu
-trwałości (niekoniecznie na cały dzień, ale takiej, żeby nie trzeba było robić poprawek co godzinę)
-aby korektor nie podkreślał suchych skórek, nie przesuszał i nie zbierał się w zmarszczkach pod oczami

Chciałabym stosować korektor nie tylko pod oczami, ale także na nosie, który mam bardzo wrażliwy i skłonny do przesuszania- praktycznie żaden kosmetyk który stosowałam do tej pory się do niego nie nadawał, niezależnie, czy był to podkład czy też korektor- najczęściej makijaż w tym miejscu ścierał się po jakiejś godzinie albo ,,ważył", co zmieniało jego strukturę (w niektórych miejscach tworzyły się grudki, a w pozostałych produktu wcale nie było).

Wybrałam akurat te kosmetyki, ponieważ spotkałam się z wieloma pozytywnymi opiniami na ich temat, poza tym po przetestowaniu wielu tańszych korektorów które nie dawały mi zadowalającego efektu stwierdziłam, że wolę kupić droższy, a skuteczniejszy kosmetyk.
Oczywiście jeżeli macie jakieś inne dobre korektory nadające się do skóry skłonnej do przesuszania i suchych skórek, to proszę o polecenie




ja_juz_nie_wiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując