Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-22, 12:15   #603
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

[QUOTE=katerineczka;535508 61]
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Witam się weekendowo
Wróciłam ze stacjo S. jestem w szoku, trafiłam na przemiłą panią i dostałam mnóstwo próbek chyba polubię moja stacjonarkę nawet pan ochroniarz był sympatyczny
Oczywiście Hermesa nie było, więc wzięłam dla Tż zestaw Guerlain Homme Ideal Cologne
Sobie kupiłam Bonbon w zestawie i zestaw Estee Daywear Starter
Ponieważ jest promocja 3 za 2 to razem z panią skomponowałyśmy 2 męskie zestawy pielęgnacyjne (pod choinkę) i tym sposobem mam prezenty dla rodzinki z głowy
Dostałam kosmetyczkę z miniaturami Estee (mimo, że kupiłam tylko ten mini zestaw Daywear ):
krem Resilience Lift na dzień i na noc po 7 ml, ANR 7ml, tusz Sumptuous Extreme i próbka szminki Envy w koszmarnym odcieniu czerwieni (na kartoniku);
próbki damskie: Angel TM, Versace Yellow Diamond Intense, 2 x Dahlia Divin (w saszetce ), 4 Eco-ampułki
próbki męskie: Guerlain Homme Ideal, Boss The Scent, Givenchy Gentlemen Only 2szt. (w saszetce ).
Wzięłam też tą torbę srebrną za 9zł lubię takie wielorazówki, na zimę będzie super
Chciałam zrobić zdjęcie, ale aparat się rozładował

I dobra wiadomość jest taka, że mają u mnie pielęgnację Chanel widziałam mikro serum - będzie moje, ale jeszcze nie wiem kiedy zestawu 3 mini ser niestety nie mieli

Zakupy świetne i próbek tez nie poszczedzili. I takim oto sposobem Nasza Maarthusia ma już prezenty na święta. A ja się z tym do gwiazdki będę bujać na pewno Az mi się tez zachciało pójść do sklepu.
Ja muszę kupić coś chłopakowi (właściwie narzeczonemu, ale nie cierpię tak mówić ). On żadnych ubrań już nie chce, kupiłam mu kiedyś skórzany pasek, skórzany portfel, dołożyłąm do zegarka Nie wspominając o zapachach, ma chyba z 8 (trochę mu daleko do moich zbiorów, ja mam 30 ) i uważa, że to już za dużo. Do pielęgnacji nie ma sensu mu nic kupować, bo poużywa chwilę, a później rzuci w kąt i tym sposobem, ja nie wiem co mu kupić.
On ma łatwiej, ja się cieszę z każdej kolejnej perfumy (a dostałam od niego tylko 3), z każdego ubrania, kosmetyku czy biżuterii. No ze mną nie ma żadnych problemów
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora