Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ice, ice :]
Wątek: ice, ice :]
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-22, 00:14   #10
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: ice, ice :]

Cytat:
Napisane przez OlaBulBul Pokaż wiadomość
Ja nie wiem co inni widzą, jakie obróbki?????

Jest poprostu prześlicznie, nie martw się Agatko, nie znają sie na fachowej rąsi
nie ma to jak wsparcie "fanek"
dziękuję moja Duszko

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
No proszę, proszę. Jednak się zdecydowałaś
Aż mi się chłodno zrobiło
Kolejny raz- dopóki nie podkręcasz samego makijażu domalowując, wygładzając, zamalowując i robiąc inne cuda, mnie tam Twoje przeróbki, obróbki mało obchodzą

Sam makijażyk (rzeczywiście bardziej inspired, ale rozumiem, że miał się nadawać do noszenia a nie tylko podziwiania), bardzo mi się podoba i patrząc na te kolorki aż żałuję, że ja takich nie mogę nosić.
Ślicznie
a jakoś tak się skusiłam cieszę się, że się podoba dziękuję ślicznie
w salonie się ludzie na mnie napatrzyli

nie bawię się w wygładzanie, zakrywanie czy kolorowanie. zawsze ta sama obróbka [od tyyylu już miesięcy] czyli podpis i jakiś element charakterystyczny. tyle.

Cytat:
Napisane przez Basia8212 Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie,choc na powiece gdzie jest położony biały mat ( zdjęcie przy zamkniętym oczku)są lekkie prześwity, a czemu to nie pokusiłaś się o nadanie kolorku brwiom
prześwity .. możliwe że światło tak pada, bo przy tej ilości cienia i duraline to raczej mało możliwe. poza tym to nie biały mat tylko taki ecru [351M], więc światło dzienne robi swoje

brwi zawsze domalowuję, tyle, że teraz zapomniałam o wpisaniu cieni do brwi.
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując