Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Skromny ślub cywilny.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-24, 09:42   #10
stefan940520
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4
Dot.: Skromny ślub cywilny.

Też zastanawiam się nad taką odcinaną pod biustem. A druga sprawa. Mierzyłam ostatnio sukienki tak orientacyjnie. Z racji że na razie nie wiele brzuszka mi widać to nie mogłam wyobrazić sobie jak będę wyglądąć w sukience kiedy ten brzuszek będzie widoczny. Były to sukienki odcinane pod biustem i luźno puszczone. ja niestety czuje się niekomfortowo w takich sukienkach lubie obcisłe...owszem były śliczne no ale....I tak się zastanawiam i potrzebuje porady. Teściowa i szwagierka mówią że w takim przypadku muszą być luźnawe no a jakbym postawiła na upiętą? Jaki materiał byłby w sam raz aby upinał ale też rozciągał się nieco? Patrzyłam na zdjęcia i tak wyeksponowany brzuszek wygląda ślicznie. A jeśli mój już by się pokazał to nie chciałabym go ukrywać. Myślicie że taka sukienka mogła by być wygodna? Albo poprostu kupić upiętą tylko rozmiar większą? Odstawiłabym kupowanie sukienki na później bo wiem ze dla siebie zawsze coś znajde...wystarczy że będzie podkreślała moją figurę...ale wiem też że teściowa będzie nalegać aby kupić sukienkę jak najszybciej...Odnośnie ślubu...ja w sumie się do niego nie śpieszę owszem chce tego ale mój chłopak uparł się że trzeba szybko...tak mu śpieszno do więzienia:P Jednak wole eksponować ciążowy brzuszek niż po ciążowy. :P
stefan940520 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując