Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalne mydła i mydełka :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-06, 14:52   #2274
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez marcheweczka Pokaż wiadomość
Kobitki, moja skóra bardzo źle reaguje na mydła z SLS. Polubiła mydła glicerynowe z Organique, prawie wcale nie musiałam ich kremować. Niestety mydełko się kończy i jest drogie, zastanawiałam się, czy jest coś tańszego albo lepszego w tej materii.

W ZSK można kupić 500g blok mydła glicerynowego i zrobić z nim wszystko Próbował ktoś?
A może Aleppo z samą oliwą?
a to jaki sklad mialo to twoje mydlo glicerynowe? W glicerynowych mydlach lubi byc SLS i oczywiscie alkohol bo bez tego nie byly by przezroczyste.

Khadi mam w tej chwili sandalowe i chwale. Mialam rozane, aloe vera i lawendowe. jak tylko przyplyw gotowki bedzie to poczynie zamowienie u Khadi i oczywiscie wsadze jeszcze kilka mydelek do koszyka. Zupelnie inna skora po nich w zime jest.

Nad takim blokiem mydla tez sie zastanawialam. Znalazlam w przystepnej cenie w moim sklepie behawe.com gdzie zamawialam skladniki i nawet sie zastanawialam czy nie kupic i pokroic na mniejsze kawalki i normalnie uzywac. Jako ze ja tylko myslalam o zrobieniu wlasnego mydla i chyba raczej do tego nie dojdzie to mi glicerynowe mydlo nie jest potrzebne zeby polaczyc jego skrawki z normalnym mydlem. Uzywalabym samodzielnie. I nawet caly sklad byl podany nie tak jak u Khadi.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując