Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposoby na żółte/rude włosy po rozjaśnianiu
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-02, 10:15   #680
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Sposoby na żółte/rude włosy po rozjaśnianiu

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Odradzam Ci nakładanie kolejny raz superblondu na włosy. Dowalisz niepotrzebnie włosom. Niektórzy radzą do zwykłej farby blond np. 10.0 dodać z 1cm czerwonej farby (zwykle z 6 po przecinku) albo czerwonego mixtonu (tylko profesjonalne farby np. Chantal, Londa, Kallos 0/66)

Ja bym Ci radziła na początek bezinwazyjnie to stonować. Z drogeryjnych rzeczy:
-maseczka Marion do włosów czerwonych https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...rbowanych.html
Możesz ją rozcieńczyć zwykłą maską i przetestować na pasemku. Nie miałam jej jednak i nie wiem jaką ma moc
-szamponetka z czerwonym barwnikiem- najlepiej ją rozcieńczyć również i testować.
-najbardziej polecam jednak piankę Venita czerwoną (ognisty wulkan). Ma czysty czerwony pigment. Rozcieńczałam ją bardzo mocno maską i cudownie tonowała glonowaty blond do neutralnego.
-od biedy możesz też wrzucić kawałek czerwonej karbowanej bibuły do gorącej wody i z tego zrobić płukankę. Zobaczysz czy w ogóle jest lepiej

Efekt oczywiście nie jest trwały, ale przykładowo chłodne blondy też trzeba systematycznie tonować Plus tonowania jest taki, że nie uszkodzisz bardziej włosów. Twoje dostały ostro w kość, a każda farba z utleniaczem coraz bardziej je uwrażliwia.

Jakbyś jednak wolała trwałą farbę, to radziłabym jednak wybrać coś z normalnej linii, a nie z superrozjaśniających. Te farby są super, ale jednokrotnie-dwukrotnie.
Możesz też spróbować farby ton- w ton. Na pewno będą jeszcze delikatniejsze
Kurczę,jakoś troszkę się boję nakładania czegokolwiek z czerwonym pigmentem na włosy.Wiem,że to irracjonalne,ale mimo wszystko,po walce jaką przeszłam nad rudością,automatycznie załącza mi się strach przed tym kolorem Nie mam też aż takiego glona,ta poświata jest widoczna tylko w niektórym świetle.

Farbować na razie nie chcę,od pigmentacji i ostatniego farbowania minęły teraz chyba z 3 tygodnie,a zamierzam czekać jeszcze kolejne trzy,albo dwa.Pytam jednak,by już wiedzieć i zastanowić się nad tym,z czym następnym razem pomieszać ten odcień 11.13.

W ogóle ktoś tutaj polecił mi olej z pestek winogron-faktycznie,jest super.Już po jednym użyciu moje włosy są inne,stały się gładkie i przestały przypominać siano.Jestem mega zadowolona,dziękuję
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując