Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 21:00   #1178
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość

powiem Ci tak: jezeli za bardzo nie masz pojecia co i jak i doswiadczenia w sprawach kosmetyczno-fryzjerskich, nie bawilas sie np. w robienie wlasnych kosmetykow, nie masz duszy eksperymentatora, to nie rob tego sama. zafarbowanie wlosow samodzielnie na jakis łatwy, jednolity kolor nie jest trudne, a to co Ty planujesz w praktyce moze byc jednak trudne, gdy efekt ma byc ladny.
łooo..no to mnie ostudziłaś ja właśnie kiedyś sobie farbowałam na jeden kolor i wyszła mi kiszka. W sensie ,że inny odrost, inne włosy. Ogólnie masakra. Więc sobie wykombinowałam,że jak zrobię w ten sposób to będzie mniejsza krzywda...w takim razie może coś poradzicie,żebym nie spsuła?Acha...ja mam kręcone włosy więc jakiś różnice w odcieniach i balejaże, nie muszą być mega wypracowane bo i tak giną w totalnym bałaganie Help...
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując