Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-22, 10:12   #1319
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Jak prałaś sukienki? Bo coś poszło nie tak, skurczyły się

No niestety, jak ktoś ma problemy z wagą to raz będzie miał lepsze, a raz gorsze czasy. A mam koleżankę w moim wieku, która potrafi zjeść pół blachy ciasta i szczupła jest jak szczypiorek.
No i gdzie ta sprawiedliwość społeczna?
Tego się trzymajmy
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
nie ma sprawiedliwosci tez mam taką koleżankę. Je słodkie rzeczy wiadrami, nie ćwiczy nic i chuda jakby anoreksję miała

Cytat:
Napisane przez Cato Pokaż wiadomość
Jeśli często gotujesz to strasznie szybko się brudzi wszystko i bardzo to widać. Moja kuchnia ma dopiero ze 3 lata, a już myślę nad wymianą frontów, tylko nie mam pojęcia na jakie.

A jeśli chodzi o sprzęty kuchenne to Samsung i Bosch. Kuchenki gazowej nie mam, bo w bloku nie ma gazu (i całe szczęscie w sumie) ale w wynajmowanych mieszkaniu miałam gazową i teraz tym bardziej doceniam moją indukcję, wyrzuciłam czajnik elektryczny, bo woda szybciej się gotuje na kuchence.
Zapisz

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Jak mi coś rudego widać, to tż mówi, że moja prawdziwa natura wychodzi[emoji23][emoji6] złośliwiec pospolity!







Taaa szybko. W piątek. Jak co tydzień[emoji17]



Tak. Za to wrzośców nie polecam, bo szybko się wysuszają. Nigdy mi nawet do zimy nie dotrwały. Zwykłe wrzosy lepsze. Na działce przykryj je na zimę, powinny przetrwać. Poza tym polecam zestawiać wrzosy z zielonym hebe. Też jest wieloletnie.




Mam i ja taką!! Co gorsza mam takiego brata. Kurna, dwa obiady zjada i chudy jak przecinek.

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
mam kieckę i bluzkę, ide mierzyć
czekamy na fotorelację
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora