Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - czy to wybawienie dla bezrobotnych?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-22, 17:25   #5
BBog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 11
Dot.: czy to wybawienie dla bezrobotnych?

Cytat:
Napisane przez anjuta Pokaż wiadomość
poczytaj opinie na internecie
jednym słowem ściema
Sorry Anjuta, jesteś typowym przykładem braku samodzielnego myślenia i potrzeby sugerowania się autorytetami.
Czy nie lepiej wejść na stronę i samodzielnie ocenić , czy rzeczywiście jest jakiś haczyk? Ja siedziałam 3 dni i nie znalazłam, przeleciałam cały net ,zeby wiedzieć co to piramida, co to system argentyński i jak ma się do tego ten program. W mojej ocenie UOKiK nie bardzo może cos zarzucic Apolandii , bo musiał by to samo zrobić z ZUSem, totolotkiem , każdą firmą ubezpieczeniową a nawet Państwem, jako ,ze w rozumieniu prawa, wszystko może być postrzegane jako piramida. Piramidy zostały tymczasem zdelegalizowane z powodu ostatnich ogniw, które musiały być "oszukane". U nas ten problem jest rozwiązany i poprostu nie ma się do czego przyczepić, dlatego sądzę ,ze UOKiK nie ma podstaw do zakazania działalności Apolandii. Zresztą wydał już ustnie pozytwną opinie i czekamy na pisemną.
Wszystkie artykuły w necie pisane były przez te same kilka osób, które zarzucają nam ,ze jesteśmy piramidą.Jak zobaczysz schemat ,to nawet nie przypomina piramidy, choc jest w pewnym sensie systemem sieciowym. Ci Panowie twierdzą ,ze jest BE, BO TAK ! Kiedy wszystkie ich głupie i bezpodstawne zarzuty zostają obalone, Panowie znikają ale smród zostaje, sądzę ,ze nie bezkarnie...

Sam pomysł jest genialny w swojej prostocie i moi znajomi się smieją ,ze to zbyt piękne żeby mogło być prawdziwe To jedyny ich zarzut. To jest i piękne i przwdziwe, natomiast przeraża mnie podejście ludzi, którzy właśnie tak jak ty, sugerują się kilkoma głupimi postami po forach i traca , być może swoją największą szansę w życiu. Powiem więcej, uważam ,ze my zostalismy już wykupieni doszczętnie, kasa wypływa z tego kraju strumieniami, żeby ratować sytuację nasz rząd będzie jedynie podnosił podatki ,co spowoduje upadek wielu firm i totalny brak pracy, a co za tym idzie- bide z nędzą ! MY NIE MAMY INNEGO WYJŚCIA , jak organizować się w takich własnie programach.
Do tego jednak trzeba zmienić myślenie.To nie BIZNES i nie PRACA, to współdziałanie, ratunek, ludzki odruch gdzie ja z kilkorgiem przyjaciół godze się na podarowanie jakiejś konkretnej osobie drobnej kwoty (dwie paczki fajek) , której braku właściwie nie odczuję. TO PREZENT. Jednak ta osoba, kiedy otrzyma taki prezent od swojej grupy (216) osób, ma 6000 do dyspozycji. Za to juz można zrobić cos konkretnego. Następna kwota to już 12 000 zl i podwaja się. Potem taka grupa "zrzuca" się na mnie. Czy to jest naprawdę trudne do zrobienia wśród ludzi samodzielnie myślących? Nie, przeciwnie ale napotykam ciągle na mur niedowierzania. Trudno się też dziwić ludziom w tym kraju, tyle razy nas oszukano, że zawsze zapala się czerwone światełko. ZUS pochłania co miesiąc po 1000 zł, czasem przez 45 lat, jak nie dożyjesz emerytury, pieniązki przepadają, jak uda ci się ,dostaniesz z łaski jakiś ochłap, tej ściemy nie widzisz.??? Dzis każa ci pracować do śmierci, bo wogóle NIC nie dostaniesz...
Ten sytem to wędka dla co mądrzejszych, świadomych tego co się dzieje ludzi, co z nim zrobimy to inna bajka. W tym programie są i prawnicy i ekonomiści, nie widza ściemy, więc przemyśl to, bo szkoda zmarnować takiej szansy
Wszystkie osoby zainteresowane tematem mogą pisac : khawa@interia.eu
Jestem "pazurkowa" , na waszych forach przestałam bywac jakiś czas temu, dziś nie mogę znależć "różowego", "światakosmetyki" , czy one istnieją?

I jeszcze, żebym nie była gołosłowna podpinam dwa linki do obejrzenia i przemyślnia, pomogą wam podjąć decyzję :
http://www.youtube.c...;feature= relmfu
Po tym będzie wam niedobrze, bo zrozumiecie w jak czarnej d...jesteśmy :-(
http://www.youtube.c...h?v=Tlb7b 3-xzbw
A ten da wam...nadzieję.
Pozdrawiam, w razie cuś ,piszcie
BBog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując