Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - czy to wybawienie dla bezrobotnych?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-25, 23:23   #24
BBog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 11
Dot.: czy to wybawienie dla bezrobotnych?

Mniej więcej, tylko z liczeniem u ciebie nie halo Możesz mieć góra 216 osób (tak z tych 6 wychodzi) i kończysz program albo przechodzisz do drugiego etapu, gdzie są inne zasady... albo zaczynasz od nowa. To przyszłośc pokaze, narazie chciałbym zacząć wogóle...... Nie musisz mieć pełnej 6 ale już dwie ,trzy osoby dadzą ci troszkę się odkuć. Gdyby wszyscy mieli pełne 6 byłoby wspaniale ale musiałybyśmy pomóc tym mniej poradnym. Ja np. mam już więcej niż 6 osób ale poukładałam dwa rzędy w górę, żeby we własnym zakresie sobie pooddawały swoje pieniązki i na luzie uzupełniały szóstkę. Te słabsze (mało internetowe)3 mam w szóstce a te mocniejsze nad nimi. Wszystkie sugestie ,jak chcesz mieć zbudowaną twoją grupę sa brane pod uwagę, a jak jesteś bierna, to losowo masz przydzielonych darczyńców z innych biernych. (Jak by się zapisywało samodzielnie dużo osób ,to tez szybko by się dało z tych "biernych" grupki poukładać.) Wpłacasz po monicie, że już masz darczyńców na konto przydzielonego odbiorcy i rejestrujesz się. Ja polecam jednak aktywność, wtedy to dużo szybciej pójdzie. Jeszcze lepiej dołączyć do jakiejś grupy gdzie nie poprzestajemy na swojej szóstce ale pomagamy też swoim osobom piąć w górę. Acha, tobie pieniążki spływają z 3 poziomu, więc jak ty masz dwie osoby nad tobą ,one mają po dwie, to już masz 8 na swoim 3 poziomie i dostaniesz 240 zl na jakiś np. rachunek, potem tylko przybywa Mamy wszyscy swoje dane ,więc bazujemy narazie na zaufaniu, prowizję też wpłacamy na bazie zaufania. Dlatego wolałabym ,zeby do tego programu wchodzili LUDZIE ODPOWIEDZIALNI , nie kombinatorzy, to nie biznes. To współdziałanie ,które pomoże nam przetrwać agonię tego systemu.
Dokładnie, dobrze rozumiesz- ty wpłacasz jednej osobie 4900 a tobie wpłaca twoja grupa sukcesywnie, tez po tyle.
Mam nadzieję,ze jak zakończysz ten program z grubszą kasą w kieszeni, to zasilisz naraz więcej osób bez żalu ???
O to w tym chodzi.
Jeszcze jedna ważna rzecz na marginesie . Ja jestem bardzo negatywnie nastawiona na ogół do tego typu działań,, jednak jak trafiłam na tą stronę ,zaintrygowała mnie a jak weszłam w linki do filmów,artykułów na dole stronki , to .... od ręki się zapisałam. Wszystkie te filmy i tysiące innych mam przerobione już dośc dawno temu, ta wiedza stała się moją pasją a ona zmienia człowieka i stajesz się inną ,świadomą osobą. Przesiedziałam w tych tematach bardzo intensywnie ostatnie 3 lata, przestałam bywac na moich forach pazurowych, ale to co odkryłam warte było nieprzespanych nocy
Ludzie, którzy mają tę wiedzę, mają tez silną potrzebę RATOWANIA ŚWIATA Mnie też to złapało, dlatego w Apolandii odnalazłam nieograniczone możliwości i poświęcam całą swoją energię na jej propagowanie Polecam te linki, te filmy ,te stronki, czas się budzić z letargu, innej opcji nie ma. Jesteśmy jedną rasą na tej planecie, wszelkie walki między nami to jak infekcja w organizmie, ciągle ktoś nami steruje, zapędza do walki szczurów, do walki o byt, wszechobecne przekręty robią z nas niewolników, może czas powiedzieć DOSYC i zamiast walczyć ,zacząć współdziałac w takich programach ,które nas jednoczą a nie dzielą ??? Znów mi elaborat wyszedł i pewnie nikomu się nie będzie chciało nawet przeczytac.... Przemyślcie to w wolnej chwili....
BBog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując