Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-19, 16:51   #4001
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Kinia, nie kuś. Ja mam tyle wydatków... A Ty jeszcze wyskakujesz z opowieściami o tych wszystkich wspaniałościach

A może to permanentny lip tint



Mnie się jeszcze inna wyświetliła od tym linkiem Teraz powinno być ok. A tutaj żakiecik. Tylko, ze ta sukienka jest krótka. S ma 70 cm długości, a ja mam 175 cm wzrostu.... I chyba jest zbyt mało elegancka. Ale gustu to ja nie mam
Sukienka jest cudna. Wg mnie (tym bardziej z żakietem) nadaje się świetnie. Może tylko cienki paseczek dodaj. Jęśli kopertówka z granatem, to taki też może być pasek.
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Wieeem


Patrzcie, pozbylam się dzisiaj tego paskudztwa
łoooo

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Ruda - ale tomiszcze O.o

To ja wam pokażę golaski:

[
Ale bielutkie!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

właśnie kupiłam... jestem biedniejsza o 178zł...
Moje czary podziałały, ale nie na tę na którą miały działać.... Chyba musze jeszcze potrenować.

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość

Czemu nikt mi nie chce powiedzieć, co to są lip tints i czy Nail Tek Citra działa, czy nie?
Lip tint, to barwnik do wst. często w formie flamastra. Daje efekt jak byś sobie usta sokiem z jeżyn czy jagód pomazała. Podbarwia kolor, ale nie daje połysku. Bardzo trwały.

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Ka-boom!

łup.



To była moja szczęka..

Mój Bell wytrzymał 2 wizyty na basenie

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Rudzia, zerknęłam na tę stronkę, którą zalinkowałaś na swoim blogu i pierwsze, co mi się w oczy rzuciło, to TO [COLOR="Silver"]

Medi.... Tak się nie robi. Uprzedzać ludzi trzeba.....

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość



Dziś w Rossie widziałam pannę, która miała legginsy+bokserkę w kolorze Flip flop fantasy, obcasy ze 20 cm ledwo na nich chodziła, a włosy miała w postaci czarnego siana na czubku sklejonego w jeden wielki tapirokołtun a na środku głowy świat ujrzał przedłużone włosy przyklejone na czarną taśmę klejącą
O Fuuuuuuu!!
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora