Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kurs barmański
Wątek: kurs barmański
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-06, 12:54   #37
malajaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 3
Dot.: kurs barmański

Cytat:
Napisane przez AgaGiraffe Pokaż wiadomość
Ooo, świetnie! Bardzo Ci dziękuję! widzę, że na KSR kurs trwający tydzień kosztuje o połowę mniej niż ten tygodniowy na MSBIS!
Niby ta druga szkoła chwali się renomą, ale czy ja wiem... Myślę, że nie ma sensu tam przepłacać, a skoro jesteś zadowolona, to chyba dowód na to, że warto jednak wybrać KSR
Hej,
Najlepiej porównaj ilość godzin przeznaczoną na praktykę. O ile wiem w KSR owszem pracuje się wyłącznie na alkoholach, ale nie masz możliwości trenowania codziennie np. 50 koktajli (powiedzmy sobie szczerze, komu by się to opłacało?), a praktyka to PODSTAWA w tym zawodzie. Musisz trenować, trenować i trenować. Praca na dwie ręce, robienie jednocześnie kilku koktajli to codzienność w pracy. Liczy się nie tylko jakość, ale przede wszystkim czas pracy.
Sprawdź, w której placówce masz możliwość indywidualnego treningu (na osobnym stanowisku, a nie 7-12 osób pracujących przy jednym barze, bo to chyba żart, a nie szkolenie...) oraz ile czasu w trakcie oraz po kursie/szkoleniu możesz przebywać na sali i trenować. Czy sa jakieś ekstra szkolenia w cenie podstawowego kursu ( z tego co wiem, to właśnie MSBiS organizuje bezpłatne fakultety dla swoich absolwentów).
Przedzwoń, popytaj, to najlepsza opcja.
Pozdrawiam
malajaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując