Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-21, 16:21   #493
Slodka_Marzycielka
Zakorzenienie
 
Avatar Slodka_Marzycielka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: tam gdzie nie ma jutra...
Wiadomości: 3 071
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

Cytat:
Napisane przez Coffi Pokaż wiadomość
bo jak ktoś coś do mnie poczuje to uciekam.. tak już mam
byłam z chłopakiem który skoczyłby za mną w ogień miesiąc było super a potem wymyślałam preteksty żeby się tylko z nim nie spotkać .. z drugim było tak samo. jak się spotykaliśmy bez zobowiązań było super jak zaczęliśmy chodzić to uciekłam ..
ja też tak miałam ale teraz zanim byliśmy razem spotykaliśmy się tak bez zobowiązań i nawet jak sie pokłócimy nie przychodzi mi na myśl żebym mogła go zostawić!

szarlotka18
to zostaje
Chodzimy do tej samej szkoły. Ja do 2 klasy on teraz skończył do 4. No i już od pierwszej klasy mnie tak wypatrywał znalazł moje konto na fotka.pl i nasza-klasa.pl i obserwował ale dla mnie wtedy liczył się ktoś inny - nieszczęśliwa miłość. No i nie zwracałam uwagi na jego częste odwiedziny i ogóle. On myślał że go zlewam. No i wyżaliłam się swojej przyjaciółce że mam już dosyć bycia samą, ze chce kogoś mieć tak jak ona. To był grudzień w zeszłym roku. No i ona wtedy powiedziała, że ktoś od 1 klasy mnie obserwuje. To był kolega jej chłopaka - mój obecny Tż no i kazała wysłać mi zaporszenie na nk. Wyslałam. Przyjął. Zaczeliśmy pisać najpierw pw, później gg, smsa, zaczeły się spotkania w szkole po szkole zwykłą znajomość. Ni myślałam, ze wyjdzie coś z tego powazniejszego, bo miałam plan od nowego roku, ze to uja zacznę bawić się chłopakami tak jak oni mną. no i teraz razem jesteśmy A on jeszcze zanim sie poznaliśmy sporo o mnie wiedział gdyż ten jego kolega wszystko co wiedział od mojej przyjaciółki mówił mu, do tego wiedział też jaka jestem bo mój kolega chodził z nim do klasy Koniec referatu

Wiem, ze nie powinno się pytać o wiek kobiet ale ile masz lat??
__________________
Najpiękniejszym prezentem, jaki mozemy dostać, jest człowiek, który jest.
Który daje obecność.
Który odbiera telefony.
Który dotrzymuje słowa.
Każda miłość zaczyna się od obecności i do obecności się sprowadza.
Slodka_Marzycielka jest offline Zgłoś do moderatora