Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-21, 11:15   #1002
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tez sie po rmca świeciłas dosyc szybko? Bo juz myslalam ze tylko u mnie takie cos, a całej reszcie pasuje
Mi też nie podpasował, wyglądałam po nim jakby mi przybyło 30 lat

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6439246 6]Spoko, krzyków nie będzie Ja jestem zbieraczem opinii, sa dla mnie inspiracja, wiadomo, że nie wszystko wszystkim pasuje
Sera, o których wczoraj wspomniałaś wydały mi się bardzo ciekawe, poza tym bardzo lubię polskie marki. To z witamina C już do mnie jedzie, potrzebuję detoksu, regeneracji i wzmocnienia po mocnym słońcu Madery Poczytałam jeszcze inne opinie o nim w necie i ma wyłacznie pozytywne. Jaram się
Kupiłam kiedyś żel ze śluzem ślimaka dla męża, bo on ma ekstremalnie wrażliwa i odwodniona skórę. Pamiętam, że był zadowolony. Ja jakoś nie mogę się psychicznie przełamać No i zastanawiam się jak pozyskuje się taki śluz - może jakoś torturuje się te biedne stworzenia czy coś
Toników nie używam, zaciekawiła mnie ta woda aktywna, o której wspominasz. Muszę poczytać o tym.[/QUOTE]

Nie, ślimaki sobie chodzą po takie bieżni i z niej jest zbierany ten śluz. To jest ten śluz, który ślimak naturalnie wytwarza żeby się nie ranić o podłoże po którym się wlecze

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6439289 6]W środku roku podnosza ceny ? Z jakiego powodu [/QUOTE]

Jak to z jakiego? Pewnie z powodu defklacji, którą mamy od dawna


Przebudziłam się dziś przed 7, od razu ubrałam się i poszłam na basen. Potem zrobiłam śniadanie, wycisnęłam sok z pomarańczy i jabłek, zrobiłam zupę krem z marchwii a na drugie placki jaglane z grzybami i sosem pieczarkowym, do tego pieczony jarmuż i cukinia. Potem wskoczyłam pod prysznic, zrobiłam masaż chińską bańką (polecam największą- efekt murowany!), nałożyłam 3 maseczki, olej kokosowy na włosy i wcierkę z rzepy na skapl, zrobiłam paznokcie i mogę odpoczywać


No i zdenkowałam Miss Dior edt Lubiłam ten zapach, pewnie do niego wrócę, ale chcę ograniczyć kosmetiksy i flaszki do przeprowadzki.

No i zdenkowałam mały kubeczek maseczki z Lusha- Mask of magnaminty- no nic mi nie urwała a po niej zawsze wyskakiwał mi jeden mały Bogdan Pewnie przez tę ilość miodu w składzie.

Wąchałam wczoraj nową Dhalię Divin i Lady Million Prive- nic mi nie urwały, ot takie spokojne kwiatki.
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora