Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-06, 16:07   #4762
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Z jednej strony rozumiem, jaką przeszkodą dla firmy sprzedającej przez internet jest brak prądu, ale z drugiej powoli mnie trafia, jak codziennie sprawdzam pocztę oraz dla pewności jeszcze podane linki i nie widzę żadnych, absolutnie ŻADNYCH na razie postępów w realizacji zamówień

Także nie zamierzam czekać bezczynnie ze swoimi potrzebami zakupowymi, aż wszystko podochodzi
Chętnie zorganizuję zamówienie z CC nawet w ciągu tygodnia
Jeżeli ktoś ma ochotę coś zakupić, a brał udział w tych nieszczęsnych MCC i nie pamięta, co zamówił - do podpisu dorzucę linka z pełnym wykazem. Po co nam niepotrzebne duble

EDIT - już lista jest w podpisie

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

Właśnie dostałam maila o przyjęciu do realizacji MCC2. W tej chwili aktualny status to: wysyłka nastąpi w przeciągu 2-3 dni.
Wreszcie coś drgnęło
Dobra wiadomość, w końcu.
Gani, przecież wszystkie wiemy, że ta zwłoka ma miejsce nie z twojej winy, nie przejmuj się tak. Ja w każdym razie bardzo ci dziękuję, że mogłam dołączyć do twojego zamówienia
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora