Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak to z tymi filtrami?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-26, 07:00   #191
kosmetolog1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Jak to z tymi filtrami?

Cytat:
Napisane przez Mika-m Pokaż wiadomość
To co powinnyśmy używać do pielęgnacji cery z problemami typu zaskórniki, rozszerzone pory... U mnie sprawdzał się system nawilżenie, kwasy,a co za tym idzie - filtry.
Teraz to już nie wiem co mam robić.
kwasy są bardzo dobrymi surowcami jeśli chodzi o problemy z zaskórnikami, przebarwieniami, tylko muszą być stosowane "z głową". kwasów przecież nie stosujesz non stop (no chyba że należysz do tej grupy dziewczyn które wysokie stężenia kwasów stosują codziennie). kwasy powinno się stosować np. raz w tygodniu przez 3-4 miesiące, potem 3-4 miesięczna przzerwa i znów można stosować. więc stosowanie filtrów też nie jest konieczne cały czas. kwasy po pewnym czasie stosowania tracą swoje właściwości i stąd ta konieczność robienia przerw w kuracji kwasami.
skóra musi pracować też sama, jeśli będziecie robić wszystko za nią (złuszczać, chronić przed UV) to po pewnym czasie skóra tak się do tego przyzwyczai, że powrót do normalnego samodzielnego jej działania może być trudny. poza tym jeśli macie 20-20 pare lat to jest to zdecydowanie za wcześnie na tak intensywne, agresywne traktowanie skóry. w ten sposób sprawicie że niektóre procesy które zanikają w skórze (lub są mniej intensywne) koło 35-40 roku życia u was zanikną koło 30.
ja mogę powiedziec tylko żebyście stosowały kosmetyki z umiarem, a co wy zrobicie to już wasz wybór. zmarczki i tak będziecie mieć.
moja babcia która przez całe życie stosowała tylko krem nivea, ma mniej zmarszczek niż moja mama która stosowała przeróżne typy kremów, kwasy, peelingi itd.
kosmetolog1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując