Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gdzie zapisać się na kurs? czyli godne polecenia szkoły jazdy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-24, 16:06   #64
Masssi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2
Dot.: Gdzie zapisać się na kurs? czyli godne polecenia szkoły jazdy :)

LUBLIN

Ja polecam O.S.K. "WIRAŻ" w Lublinie
na ulicy głębokiej 10. Wcześniej jeździłam w mili i było tragicznie.
Nie dość, że była niemiła atmosfera, to jeszcze robili mi problemy ze zmianą ośrodka. W końcu przeczytałam na stronie wiraża, że mam prawo zmienić ośrodek i że muszą mi wydać papiery.
Nie żałuję zamiany, bo trafiłam do pani Gosi z wiraża i zatkało mnie po prostu. Zupełnie inna atmosfera i rewelacyjna instruktorka.


POLECAM wszystkim.
Swoją drogą przeczytałam, jakiś stary wątek na forum, że jedna z koleżanek miała prawie wyjechane 30 godzin i instruktor chciał ją naciągnąc na więcej. Zapytałam się Pani Gosi jak to jest i sprawa wygląda tak, że instruktor prowadzący ma prawo odmówić wydania zaświadczenia jeżeli uważa że osoba nie kwalifikuje się do zdawania egzaminu. (Osobiście tylko 1 raz odmówiła wydania takiego zaświadczenia).
W opisanym przypadku faktycznie wygląda na to że koleś chciał wyciągnąć kasę. Ale to nie jest do końca tak, że im nie zależy. Jak kursant idzie zdawać egzamin to w ośrodku wiedzą z której szkoły przyszedł (jest pieczątka na zaświadczeniu) i dla ośrodków jest prowadzona statystyka, ile osób zdało za pierwszym razem. Więc jeżeli ośrodek wypuszcza niedouczonych kursantów to cierpi na tym jego statystyka zdawalności. Więc zależy im na tym żeby wszyscy zdawali za 1 razem. Ale to już jest etmat na uinny wątek
Masssi jest offline Zgłoś do moderatora