Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.6
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-11, 15:14   #4198
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez limonka_89 Pokaż wiadomość
Olu, a czy ogólnie jesteś z 222 zadowolona? Używasz go do blendowania? Który lepiej w tym celu się sprawdza - 222 czy 217 czy może jeszcze inny? Z sigmy jakoś pędzle średnio mi podchodzą, wolałabym dołożyć jednak do maca. A temu smashboxowi też się przyjrzę jak będę mieć okazję. Ta 222 wydaje mi sie, że będzie fajnie rozcierać granice cienia, ale może mi się tylko wydaje a tani nie jest więc wolę się doradzić.
Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
do blendowania cieni zdecydowanie najlepsza jest 217! 222 jest zbyt giętka jak dla mnie, a 224 ciut za puchata
Powiem szczerze, że na zakup 222 zdecydowałam się tylko dlatego, że pojawiła się pogłoska o jego wycofaniu .
Przyznam, że choć 222 mam od kilku miesięcy, to użyłam go może ze dwa razy i nie byłam specjalnie zachwycona - stanowczo i zdecydowanie wolę 217 . Zresztą w ogóle nie znam i nie używałam do blendowania lepszego pędzla, niż 217-tka. Z drugiej jednak strony znam osoby, które uznają prymat 222 nad 217 - a więc po prostu co kto lubi, gusta są różne.
W pozostałym zakresie całokwicie podpisuję się pod zdaniem Marti .
Jeśli mogłabym Ci coś zasugerować, to może pójdź do salonu (jesli masz taką możliwość) i sama spróbuj potestować. Może też Twoja 217-tka za bardzo rozczapirzyła się (mam nadzieję, że jest takie słowo ) pod wpływem użytkowania . Ja zawsze po umyciu pędzelka MAC'owym płynem formuję go palcami i spłaszczam końcówkę - wtedy naprawdę jest precyzyjny.

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Supercontinental w porównaniu z różami OH jest mistrzowski! Róże z OH są nieco 'chalky', trzeba się trochę namachać pędzlem żeby wydobyć z nich kolor... Supercontinental dosłownie 'idzie' na twarz z pędzla za jednym pociągnięciem a OH trzeba dobrze nałożyć żeby nie zrobić plam. Róże z OH moim zdaniem nic szczególnego jeśli chodzi o róże.
O to to, to właśnie .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora