Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-17, 09:42   #4018
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
No jakby to powiedzieć, mam i ja narazie pierwszy tom millenium.

Winli jednak nie wstałaś na 7

Domi, Kami, to przejściowe

no muszę się ogarnąc jakoś, małz zaraz wróci od ojca, a my luz blues kanada
Pitek w pizamie, matka rozczochrna, tylko Kina wygląda reprezentacyjnie, no ale to początek dnia, potem się poprawi

No i gości mam na dzisiaj i zamiast się gotować na ich przybycie to sie tu relaksuję

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
o tak ... nic nie piszmy o dokończeniu różnych rzeczy w domu ... od 5 lat kładę listwy cokołowe ... bo ja jestem u nas majsterwszystkosamazrobię
ale bijcie mnie ... no bo ten mój Tż to tak og dobry jest ... właśnie mam z głowy wszystko organizacyjne ... przedszkola, urzędy, pity srity, ... nawet wnioski o paszport czy dowód ... wszystko pod nosem położone

dziecko do przedszkola zawiezie, przywiezie ... zakupy do domu (takie na dwa wielkie wózki marketowe) robi ... i juz bez pomocy, o kota dba .... rozrywki nam zapewnia, wyjazdy itp ... dzieciaki zabiera gdy może ... i na cały dzień i na dwa trzy ... bym odpoczęła, Bierze na siebie Pietra w nocy ... tak bym nie tylko ja zarywała nocki .... no dobry chłop jest ... no nie
No pewnie że dobry !
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora