Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Joppa Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-07, 20:04   #804
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
Boszzzz, nie kuscie kobiety, bo ja kasy nie mam!!! Ale musze przyznac, ze krem pod oczy jest super! konsystencja dosc dziwna, ale krem to nie byle tluscioch, daje fajne ukojenie okolicy podocznej. A w ogole-od kiedy stosuje zolty korektor Pixie-przeslala mi wyszuszac sie okolica podoczna
Emi.. ja mam 4 pedzle z Lumiere nowki, 1 flat top z Lucy, nowka ( procz n pedzli, ktore aktualnie uzywam) i mysle, ze potrzebny mi jakis kabuki do torebki. Tez potrzebuje pomocy
Ja mam kabuki w zbroi Lumiere właśnie do torebki ale nie wiem czy go lubie,pomimo wielu prań nadal śmierdzi

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Korespondowalam z nimi jakis czas temu i taniej nie bedzie Cena jest liczona wg aktualnego kursu $ I nie maja na stanie pelnowymiarowych opakowan, tylko sample Pelne zamawiaja w USA dopiero pod konkretne zamowienie
Tak tylko pomyślałam że jezeli sample wychodza taniej to moze pełne wymiary tez

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
byloby swietnie jakby ten polski sklep mial pelnowymiarowe produkty tea tree&green tea czy jakos tak to moj faworyt poki co
Ja tez go uwielbiam i z pewnościa kupię pełny wymiar

Cytat:
Napisane przez kasiek.pe Pokaż wiadomość
Hodowco piszesz o Perfecting Eye Cream? Jeżeli tak to i ja jestem nim zachwycona
Właśnie Tea tree i podoczny kremik to moi faworyci i chcę bigi
Mgiełka Orange&tea tree mi nie podeszła wolę hydrolaty
Wczoraj porządnie zdarłam skórę i położyłam na buzkę Skin Reneval i trochę mnie podrażnił ja to zawsze przegnę
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując