Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-12, 15:44   #687
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość

czy ja wiem...przez silny stres jakiego doswiadczylam ( taaak,problemy z facetem, teraz juz bylym) przestaly mi w ogole rosnac, nic, zero, dodatkowo obgryzalam

sliczne pazurki, wygladaja jak sztuczne
takie dluugiee...a lakier swietny, jakos nigdy nie bylam przekonana do matowych, czego uzylas?
a mi się wydaje że szybko Ci odrosły
dziękuję użyłam essie - matte about you

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

dałam radę bez złamań ale było super

a te pazurki już widziałam u Ciebie...i jeszcze stópki bardzo ładne, ale już ciut przydługie

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

fakt, tenis fajna rzecz
dziękuję, a co do długości to dłuższe już nie będą

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Spiłowałam pazurki...zmyłam(piłowała m po pomalowaniu ciemnym lakierem) i pomalowałam opikiem, nie wyszlo tak tragicznie, staram się bardziej w kwadrat teraz...i trochę boczki zwężyłam

muszę jeszcze wyczyścić skórki troszkę(ale to pewnie jak będzie widno) i pomalować Topem.
2 warstwy na bazie nailtekII
ładnie super kolor

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość

AnuloPP - mat i długość zwalają
Mnie tylko ciekawi jak Ty z nimi zyjesz bo powiem Wam dziewczyny, że mi moje przeszkadzają tu się zadrapię tam się zadrapię, mojego tz-a zadrapię a co najlepsze to nie jest smieszne jak masz takie zadrapanie na gębie
Albo jak chce namydlic mysło to mnie szlak chce trafić!
Poza tym z taką długością to fizjologiczne rzeczy kojarza mi sie niemozliwe!
dzięki mi akurat w niczym nie przeszkadzają nie wyrosły mi takie z dania na dzień, więc stopniowo sie przyzwyczajam, i nikogo jeszcze nie podrapałam
podejrzewam że teraz ciężej byłoby mi żyć z krótkimi niż takimi

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
Moje tygryskowe mam juz lekkie odrosty wiec przepraszam z gory
super zebra też fajna



Cytat:
Napisane przez Niezmienna Pokaż wiadomość


Imponująca długosc tych paznokci, choc nie wyobrażam sobie takich nosic.Chyba bym się zabiła

A ja malowałam 2 dni temu, ale nie ma się czym chwalic, bo nadal rosną powoli, plus tego ciągle się łamią
Chyba troche to potrwa zanim coś tu dodam, bo jak narazie odżywki i wiatminy coś słabo działaja
dziękuję nie no zabić to na pewno nie
czekamy w takim razie



i ja kibicowałam Holandii, niestety
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora