Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zalotnie ;)
Wątek: Zalotnie ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-24, 20:40   #23
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Zalotnie ;)

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
3 zdjecie jest cudownie slodkie a Ty na nim taka zalotka ,kokietka kochana
kepki na pewno juz za pare dni zakupie w PL
bo w planie mialam takie
oczka piekne Monis a Ty badz zawsze na luziku ,promieniejesz wtedy bardziej
Emi ale czuła wypowiedź dziękuje Ci ślicznie kochana!!! Kępki są super! Hehe w końcu zdecydowałam się pokazać prawdziwą twarz

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Moniczko, zmieniłaś minę Super makijaż, bardzo mi się podoba Ty to tak ze skrajności w skrajność, albo wcale mi się nie podoba, albo bardzo
dziękuje kochana Ja już do tych skrajności mam szczęście, tak jak i z moją osobą skromną jest- albo się mnie kocha albo nienawidzi

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez antii Pokaż wiadomość
ale masz zalotne rzęsy
dobrze Ci w fiolecie
to pudełeczko z inglot to błyszczyk czy cień sypki ?
dziękuje kochaniutka To cień sypki Inglota

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
piekne rzesy!!!!!!!!
mam do Ciebie prosbe, mam nadzieje, ze dasz rade ja spelnic moglabys wklejac fotki w roznych perspektywach, nie tylko z jednej strony bo one sa bardzo zblizone. fajnie byloby moc ogladac profil (wystarczy jeden) i twarz z przodu, tak jak robi to np redeyes (akurat ona mi teraz rzyszla na mysl)
roznorodnosc jest fajna
przecież profil jest a z przodu po prostu zapominam robić, ale postaram się dzięki gio
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując