Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-27, 22:09   #2595
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja te uwielbiam ale psikam sie dopiero ostatnie dni na wakacjach bo cale 10 dni smaruje sie filtrem 50+

Kupilam juz te buty, rozmiar 39, normalnie mam 38-39. Najwyzej na cos wymienie.
Jak mowisz ze kolor ok to ok
Ja jakos unikam takich neonkow ale moze zaloze je kiedyc
Do kazdego koloru chyba pasuje?

Kupuj te ampulki
Na pewno sa ok. Ja ostatnio porobilam zakupy wlosowe, ale te Wella i Revoln sa naprawde super. I puder tez.

522 jest super farbka, mi baaardzo przypasowala
ja nad polskim morzem to przez pierwsze dni stosuje kombinacje +35 na twarz i +50 na nos
a na ciało daje +25, tylko ew. na ramiona +35
nie powiem, lubie się opalic
choc na +50 też się da opalic

taki kolorek to nie neonek ja bym go nazwała pastelowym koralkiem

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No to mam nadzieje ze juz mnie tak nie obetra nigdy Bo platforma + obcas 7,5 cm = mega wygoda.
Mam jeszcze jedne takie peep toe ale to juz dłuugo je mam, z 4 lata, ale wlasnie noga leci mi ciut do przodu i spadaja z pietki Jakbym takie wkladki pod paluchy dała te żelowe to coś to da? ;>
Sandałki tez mam jeszcze jedne i tez mi w nich leci stopa do przodu Ale to przez obcas chyba Ale sandałki mniejsze brac to chyba bez sensu bo i tak nic stopy nie utrzyma prawda? ;>

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------



A ja bede original white
hmm a nie wiem, musiałabys sprobować
ja mam te wkładki zelowe ale na potrzeby wygodnego stąpania ( ) i się super sprawdzają, tak miękko jest

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
wszyscy na solarium

Agatko lipa powinnaś mieć dopasowany czyli w tym wypadku 38
bo jak się rozbiją to będą chlapacze
chociaż ja nie lubię wystających paluchów z buta a fe buty wyglądają jak za małe wtedy! a w tych akurat nich mogłoby tak być szkoda że nie można zmierzyć a kolorek super do wszystkiego
mi nie wystają
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora