Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-05, 14:57   #3518
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Przetłuszczanie wraca, niestety. Jeśli chodzi o włosy, to przy kuracji myłam je co 4-5 dni, a teraz znów myję codziennie (jeśli wychodzę do ludzi ). Na buzi takie przetłuszczanie nie wróciło, ale nie jest to zupełny mat. Oczywiście zaraz po kuracji nic się nie błyszczało, a teraz twarz jednak troszkę się błyszczy. Na pewno jest u mnie milion razy lepiej, niż przed kuracją. Stosuję krem matujący i po nim moja buzia nie świeci się, wygląda na zdrową. Dla pewności omiatam buzię matującym pudrem (tak tylko kilka ruchów pędzlem, jakoś mi lepiej z tą świadomością, że się omiotłam ). Szkoda, że włosy dalej się przetłuszczają.


Byłam wczoraj u dermy, powiedziała, że buźka śliczna piękna i żebym pamiętała o filtrach.
Czyli i tak rewelacja. naprawde. gratuluje! świetnie się czyta takie informacje

a ja mam nerwa.. bo fitry na mnie okropnie wygladaja. nie wiem czemu ale masakrycznie. a tu tyle tubek do wykorzystania.
jutro jade Zakopanego na tydzien. zwiekaszam tez dawke bo wszystko gra wiec derma powiedziala ,ze moge sobie brac dwa dni po 40mg i jeden po 20mg.

skora tlusta wolniej sie starzeje(tak na pocieszenie)
__________________
Minerałoholiczka

od 11.07.2011 Aknenormin. a więc walka trwa..
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora